Vizyonumuz

DKİ Sanayi olarak Ar-Ge’nin ekonomik kalkınma için ne denli önemli bir etken olduğunu biliyor ve bu doğrultuda araştırma ve geliştirme odaklı yatırımlarımızı sürekli olarak arttırmaya özen gösteriyoruz.

Ar-Ge’ye verdiğimiz büyük önem doğrultusunda Türkiye’deki sanayi oluşumunun teknoloji ve inovasyon kavramlarıyla daha bütünleşik bir hale gelmesini hedefliyoruz.

Üretilen yenilikçi teknolojileri, farklı endüstriyel alanlarda kullanıma sunuyor, dijital dünya mottosundan güç alarak geleneksel ve hantal iş süreçlerini otomatize etmeye özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Endüstriyel hizmet sağlayıcısı konumumuzu güçlendirerek gelecek 10 sene içerisinde endüstriyel mikro dalga kurutma alanı başta olmak üzere Ar-Ge çalışmalarımızı inovasyon odaklı bir şekilde sürdürmek. Kurumsal yapılanmamızda yeniliğe, gelişime ve yaratıcılığa yer vererek organizasyon olarak öncelikle Türkiye çapında sonrasında ise dünya çapında tanınır bir konuma gelmek.

AR-GE

Öncelikli misyonumuz, Türkiye genelinde endüstriyel anlamda yakaladığımız ivmeyi sürdürülebilir kılmak ve Türkiye ekonomisinin gelecek vaat eden endüstriyel kuruluşlarına, uygun maliyetli ve getirisi yüksek sanayi çözümleri sunmak. Aynı şekilde endüstriyel alanda geleneksel yöntemlerin neden olduğu gereksiz enerji sarfiyatını efektif çözümlerle minimum seviyeye düşürerek üretimi maksimum seviyeye çıkarmak.

Belgelerimiz